Об'єднання шлюбних агенцій en ru ua

 Статті та поради


Чому західні чоловіки хочуть українську дружину?
Як зробити гарні фото?
Ваш перший лист?
Листування

Чому західні чоловіки хочуть українську дружину?

Західні чоловіки справді готові на багато чого, щоб знайти українську дружину. Говорячи «українська дружина», західні чоловіки мають на увазі жінок слов'янської зовнішності, дівчат зі Східної Європи. Тож ідея вийти заміж за іноземця для дівчини з України – не казка та не мрія. Щороку сотні, а можливо, і тисячі жінок зі Східної Європи виходять заміж за громадян США, Канади, Австралії та Західної Європи.

То чому ж західні чоловіки вважають за краще знайти собі дружину серед наших жінок? Чим же наші жінки так сильно відрізняються від представниць прекрасної статі, що мешкають у більш благополучних країнах, що іноземці готові витрачати чималі гроші, аби одружитися з дівчиною з України? Загальна думка західних чоловіків: слов'янські жінки добріші, дбайливіші, більш господарські, вони - добрі дружини. Жінки на Заході, відповідно до загальної чоловічої точки зору, надто матеріалістичні, вимогливі та розпещені. Слов'янські жінки виглядають краще, одягаються ошатніше, модніше і охайніше у повсякденному житті, а в домашній обстановці здаються добрішими та домашнішими.

Чоловіки на Заході не дивляться на добробут нареченої, найголовніше для них – зовнішня привабливість та сексуальність. Тільки недалекий погано освічений чоловік може зважитися на шлюб із розрахунку, інші цілком здатні заробити стан своєю працею. Із західними зарплатами це під силу практично будь-кому. Не можна сказати, що на Заході немає гарних жінок. Є, і багато. Але що відрізняє наших жінок – це бажання подобатися. Наші жінки жіночні. У них море тепла та чарівності. Західні жінки милі, усміхнені і цілком дружелюбні, але вони холодні. Виростаючи у благополучному суспільстві, вони надто незалежні та самодостатні. Вони твердо знають свої правничий та впевнені, що вони мають терпіти незручності. Перше питання, яке вони ставлять собі при виникненні будь-яких, навіть найменших розбіжностей, - а навіщо мені це треба? Вони не звикли поступатися принципами. Чим красивіша жінка, тим більше вона впевнена у своєму незаперечному праві на отримання найкращого в житті - красивого, спортивного, розумного та освіченого чоловіка, високої матеріальної забезпеченості та невпинної турботи про себе. Західна жінка знає ціну собі та своїй привабливості. У сімейному житті ця здатність виливається у безмежну нетерпимість.

Жінка зі Східної Європи навіть не помітить жодного утиску своїх інтересів там, де звичайна жінка із Заходу вже б грюкнула дверима після спекотної сварки. І справа не в розпещеності чи поганому вдачу - просто західна жінка не має тієї душевної мобільності, яка дозволяє існувати в цій ситуації без втрати цілісності свого "Я". Це ключовий момент, звідки йдуть відмінності у підході до сімейного життя. У разі розбіжностей з будь-якого питання західна жінка завжди діятиме відповідно до власного розуміння правильного виходу з цієї ситуації. Коли вона впевнена у своїй правоті, вона не замислиться піти всупереч діям чоловіка. Якщо вона піде на компроміс, вона почуватиметься глибоко нещасною і не на секунду не дасть чоловікові забути, на яку жертву вона пішла.

Для нашої жінки компроміс - це стиль життя, вона природна у прийнятті поведінки та способу дій чоловіка. Це не означає, що вона не намагається на них вплинути. Вона тільки не намагається їх відкинути. Вона завжди разом із чоловіком.

Ось і весь секрет. Ми не кращі. Ми не добріші. Ми просто терпиміше. Наша персональна шкала оцінки цінностей має більше поділів, і там, де їхній західний термометр зашкалює, наш продовжує успішно працювати. Взагалі, це велика річ - вміння приймати дійсність і людей такими, якими вони є.

Інший об'єктивно існуючий параметр, який має вирішальне значення для іноземців – місце сім'ї у житті жінки. Наша жінка природно ставить сім'ю вище за кар'єру. Західні чоловіки називають це "прихильністю до традиційних сімейних цінностей".

Неабиякою мірою така позиція наших жінок сформована десятиліттями радянської системи. Радянській жінці було практично неможливо досягти високих постів, чоловікам завжди було набагато легше просуватися кар'єрними сходами. Законодавство сприяло зануренню жінки у сімейне життя: прагнучи збільшити народжуваність, держава надала жінкам такі тривалі декретні відпустки, яких не було і немає ніде у світі. Для західної жінки становище домогосподарки за рангом десь на рівні нашого двірника. Вона здатна почуватися щасливою, лише досягнувши певних професійних вершин. В принципі, їй є за що боротися – високе професійне становище забезпечує високий рівень життя, але чоловіки шукають зовсім інших стосунків.

Тому немає нічого дивного в тому, що так багато західних чоловіків шукають свою другу половинку на сайтах знайомств із профайлами слов'янських жінок.

нагору

Як зробити гарні фото?

Усі пам'ятають одне старе, але не втрачає своєї актуальності і зараз, висловлювання про те, що чоловіки люблять очима. На стадії першого знайомства чоловік навряд чи зможе оцінити Вашу чарівність чи інтелект. Саме фото – це те, що привертає увагу чоловіка до Вашого профайлу. До фотографій, які Ви бажаєте помістити на сайт агентства знайомств, встановлено досить високі вимоги. Необхідна наявність як мінімум двох фотографій - на повний зріст та портрет, але чим більше фотографій для профайлу Ви підготуєте, тим більше уваги Ваш профайл приверне.

Як відомо, негарних жінок не буває, буває, у нашому випадку, поганий фотограф. Щоб конкурувати з тисячами профайлів на шлюбних сайтах, фотографії мають бути зроблені професіоналом. Це однозначно, навіть якщо Ви чудово виглядаєте на аматорських знімках. Ніхто не сперечається: у "неофіційній" обстановці, коли фотографує подруга, легше бути собою, посміхатися, приймати розкуті пози. Але якість аматорських фотографій залишає бажати кращого. У вас напевно є приклади таких фотографій - нечітко виходить обличчя, як тло - шпалери або килим на стіні, та й гарний портрет не вийде, як не намагайся. Такі фотографії теж можна використовувати, але пізніше, коли зав'яжеться листування: чоловік, напевно, захоче побачити Ваше фото у звичайній обстановці.

Змінюйте фотографії. Якщо один "набір" знімків не мав відгуку, на який Ви розраховували - зробіть нову фотосесію. Ви прийдете з іншим настроєм, в іншому одязі, маючи досвід попередніх зйомок. Змініть обстановку для фотосесії або зверніться до іншого фотографа.

Нерідко трапляється так, що навіть дуже симпатична і приваблива дівчина на фотографіях виглядає неважливо - звідкись з'являється довгий ніс або друге підборіддя, ноги справляють враження коротких або кривих, а замість свіжого, трохи зворушеного косметикою обличчя на фото виходить маска з синцями замість рум'ян. Щоб уникнути всього цього та завжди виходити на знімках добре, варто запам'ятати основні правила фотомоделей.

Правило 1 - Поза

Спробуйте трохи попозувати перед дзеркалом, щоб знайти найвиграшнішу для себе позу. Більшість голлівудських акторок і фотомоделей користуються відпрацьованою десятиліттями простою позою: стояти потрібно впівобороту до фотографа, одну ногу слід трохи виставити вперед, а спертися при цьому краще на іншу ногу, яка знаходиться ззаду. Якщо ви вирішили виставити вперед праву ногу, значить, задійте і праву руку. Щоб вона не висіла безвільно вздовж тіла, злегка обіпріться нею на праве стегно. Ця маленька хитрість - запорука того, що на знімку ви виглядатимете вищою і стрункішою. Голову теж краще трохи розгорнути, щоб опинитися наполовину до камери. Суворий анфас хороший тільки для фото на паспорт. Слідкуйте за тим, щоб спина була прямою. Іноді так хочеться побачити себе на фотографії із спокусливо зігнутою спиною! Якщо так – потренуйтеся заздалегідь перед дзеркалом, щоб вигин виглядав природним і справді спокусливим.

Правило 2 – Вираз особи

Тут знову найкращим помічником буде дзеркало. Спробуйте посміхнутися різними способами: загадково, ледве стиснувши губи, або широко, як голлівудські красуні, ніжно і призовно, або зарозуміло. А ще можна розреготатися над чимось на весь голос і залишитися на знімку веселою та безтурботною. Зовсім необов'язково завзято дивитися в камеру, не блимаючи. Іноді найкращі знімки виходять, якщо позируючий відводить погляд трохи убік і посміхається комусь, але не фотографу. Не варто дивитися просто в «пустоту» - обов'язково знайдіть цікавий предмет або людину, інакше погляд вийде «порожнім». Якщо ви переживаєте, що на фотографії може вийти друге підборіддя, то просто простежте за тим, щоб камера знаходилася на рівні ваших очей або трохи вище. Актриси та моделі, яким доводиться часто зніматися, практикують таку хитрість. Потрібно відвести погляд від камери (можна навіть відвернутися в протилежний бік), згадати щось дуже приємне або веселе (або уявити собі, що щойно в кімнату увійшла ваша кохана людина), щиро й радісно посміхнутися і швидко повернутись до фотографа! Він повинен в цей же момент клацнути фотоапаратом, і в цьому випадку ви повинні вийти на знімку безпосередньо, природно і привабливо. Намагайтеся фотографуватися тоді, коли у вас справді гарний настрій. Наприклад, вирушаючи на прогулянку до парку з подругою або за місто на пікнік із веселою компанією, обов'язково робіть побільше знімків. Майже напевно всі вони принесуть вам задоволення. Адже посмішка у вас буде не вимучена, а сама що не є натуральна. Ще один спосіб виробити чудову посмішку: частіше усміхайтеся в житті! Знайомим і незнайомим, строгому дядечку в окулярах і малюкові в колясці, старенькій з авоською і сусідці ... Посмішка стане для вас не складною гримасою, а природним виразом обличчя.

Правило 3 - Макіяж

Тут головне – не перестаратися. Макіяж повинен виглядати якомога природніше. Погану службу вам заслужить надто світла основа. Друге правило - геть перламутрові рум'яна і тіні! Саме вони здатні безнадійно зіпсувати навіть найвдаліший знімок. Блискуче, ніби від поту, обличчя – не найкращий варіант. Краще нанесіть тонким шаром матову пудру. Якщо не хочете виглядати на кілька років старше – не користуйтеся перед фотосесією надто темними тінями. Приберіть убік також фіолетові, зелені і сині тіні - вони виглядатимуть просто вульгарно. Не намагайтеся пожирніше обвести очі чорним олівцем або рідким підведенням! Вона зовсім не зробить ваші очі більшими і виразнішими, - навпаки, вони здадуться маленькими і тьмяними. Якщо у вас світле волосся та шкіра, оптимальним вибором стане світла ніжна помада. Брюнетки та смуглянки можуть дозволити собі ширший вибір - від найсвітліших відтінків до бордової та лілової помади.

Правило 4 - Одяг

Широко поширена думка, що, збираючись фотографуватися, потрібно неодмінно одягнутися якомога ошатніше. Не вірте! Насправді ошатні речі помітно старять - так само, як і офіційні ділові костюми. Якщо ви одягнете улюблений сарафан або простеньке повсякденне плаття, білу сорочку або спортивну футболку з джинсами, - шанси добре вийти на фото помітно зростуть. Відмінно підкреслює молодість і свіжість також простий топік, що облягає фігуру і залишає відкритими плечі та шию. Постарайтеся, щоб ваш одяг не був перевантажений деталями - це теж старить. Відмовтеся від водолазок та іншого одягу, який геть-чисто «позбавить» вас шиї. Цілком протипоказані кофточки та піджаки з гудзиками у два ряди! Ви здастеся на кілька кілограмів важче, ніж насправді. Не найкраще рішення - кольє «під горло» і різні бархотки та пов'язки на шию. Блискучі і дуже світлі колготки здатні помітно нашкодити вашим ногам: на знімку вони виглядатимуть, як сардельки. А ось підборах – зелене світло! Вони здатні надати стрункості та витонченості будь-якій фігурі, та й підходять практично до будь-якого одягу. Що стосується кольору одягу - постарайтеся не вбиратися в надто яскраві шати, нехай сукня чи костюм будуть природними відтінками. Крім того, однотонний одяг виглядає на знімках краще строкатої. Брюнеткам краще не фотографуватись у білих сукнях, а блондинкам – у чорних. Отруйно-зелений одяг зробить обличчя червонуватим, а яскраво-червоне плаття додасть деяку зелену блідість. Одяг повинен вільно облягати фігуру. Геть занадто вільні або надто обтягуючі вбрання! Всім без винятку йдуть темно-синій та бежевий кольори. Якщо одягнете такий одяг - точно не помилитеся! Звичайно, все сказане правильно лише з поправкою на вашу індивідуальність і смак. Тож - пробуйте, пробуйте і ще раз пробуйте!

Ваш спокій під час зйомки та елегантна зовнішність стануть запорукою Вашого успіху. Все, що від Вас вимагається, - це виглядати природно. Ви повинні справити враження відкритості, доброти та душевності. Звичайно, має бути і частка сексуальності, але її не потрібно плутати з вульгарністю. Кожна з нас вміє зображати важку та загадкову особу, згадайте, як дивляться на Вас топ-моделі з обкладинок журналів і спробуйте зробити те саме. І ГОЛОВНЕ – посмішка! Велику кількість листів одержують дівчата, які посміхаються на фотографії. І не треба говорити, що Вам не йде посмішка – таких людей не існує.

нагору

Ваш перший лист?

Не бійтеся чоловіків – обов'язково пишіть чоловікам першим. Регулярно переглядайте фотографії нових чоловіків, які з'являються на нашому сайті та пишіть усім, хто Вам підходить. Не забувайте, що разом з Вашим листом чоловікові прийде посилання на Ваше фото та інформацію, яку Ви розмістили у своїй анкеті. Тому слід звернути увагу на те, що написано у Вашій анкеті. Чоловіки хоч і дивляться в першу чергу на фотографію, але перед тим, як відкрити листа, вони обов'язково читають те, що Ви написали про себе та свої інтереси. Якщо чоловікові сподобалася Ваша фотографія та Ваша анкета, він радо відкриває Ваш лист. Але цього мало – своїм першим листом Ви маєте його зацікавити, треба, щоб він захотів Вам відповісти. Обов'язково звертайтеся до чоловіків на ім'я, цього вимагає світовий етикет. Ваш перший лист - це ваш перший персональний контакт із чоловіком, і від нього залежить, бути чи не бути вашим стосункам у майбутньому.

У вас ніколи не буде другого шансу справити перше враження – якщо перший лист виявився невдалим, другого, швидше за все, просто не буде. Перший лист чоловікові має бути довгим настільки, щоб зацікавити його, але не набриднути – 1,5 – 2 сторінки. Воно має бути інформативним, але водночас цікавим та цікавим. Трохи гумору завжди до речі. Важливо показати чоловікові, що ви уважно прочитали його оголошення або анкету, а не просто надсилаєте всім один і той же лист. Процитуйте або перекажіть пару фраз, які вам найбільше сподобалися, і скажіть, що ви вважаєте, що, можливо, ви підійдете один одному.

Коротко розкажіть, з ким живете, чи є у вас брати та сестри, яку освіту здобули, де і ким ви працюєте. Вся ця "автобіографія" не повинна займати більше ніж півсторінки - але це дуже важливо, західні люди надають великого значення сімейним зв'язкам. Далі розкажіть, що ви за людина, що ви любите і не любите, що цінуєте в людях, про що мрієте, яке місце у вашому житті займає сім'я. Якщо у вас є діти, розкажіть трохи про них, особливо якщо у чоловіка є діти. Розкажіть докладно про свої захоплення - не просто "Я люблю музику", а якій саме музиці ви надаєте перевагу, які групи ваші улюблені; не тільки "Я люблю читати", але й який напрямок у літературі віддаєте перевагу, якій книжці зараз читаєте, чому Вам подобається той чи інший автор.

Намагайтеся зробити свій лист оригінальним таким, який ви самі хотіли б отримати. Ваш лист не повинен справляти враження, що ви нещасні. Воно має виходити від жінки, яка цілком задоволена собою, життям і оточуючими, але якої не вистачає для повного щастя коханої людини. Теми, які не слід розвивати в першому листі: проблеми у повсякденному житті, недоліки російських чоловіків, невдалий шлюб, політика, розмір вашої зарплати, проблеми з грошима чи здоров'ям, наркотики та алкоголь тощо. Ви ж не хочете, щоб чоловік подумав, що закордонний шлюб для вас - лише засіб втекти від суворої дійсності? Намагайтеся триматися, якби ви вже були друзями. Поставте кілька запитань, щоб ви хотіли знати про чоловіка, про його країну. Чоловік має відчути, що він вам цікавий. Запитайте, чи він не збирається приїхати, а якщо збирається, то коли планує подорож. Попросіть чоловіка обов'язково відповісти на ваш лист, напишіть, що дуже чекаєте на його відповідь.

нагору

Листування

Ми радимо Вам відповідати на всі листи, які пишуть Вам чоловіки. Напевно, Ви вже встигли звернути увагу, що чоловіки не дуже люблять фотографуватися і, розміщуючи свою анкету на інтернет-сайті, вони не дуже дбають про те, яку фотографію прикріпити. Вони думають, що Ви в першу чергу читатимете зміст їх анкет. Є низка питань, які Ви повинні вирішити для себе насамперед. Серед таких питань у більшості людей є країна, віросповідання, наявність дітей, фізичні дані та вік.

Щодо віку, то ми б хотіли відразу попередити, що у західних чоловіків зовсім інший погляд на це питання. Наприклад, досить часто можна зустріти 45-50 літніх чоловіків, які серйозно повідомляють Вам, що, нарешті, вирішили створити сім'ю. Що ж, якщо він здоровий і впевнений, що зможе забезпечити майбутніх дітей – чому б і ні? Тому 18-20-річним дівчатам слід бути готовим до великої кількості листів від чоловіків у віці за нашими мірками (35-45 літніх). Наш досвід показує, що найбільшою популярністю користуються дівчата 20 – 35 років. Однак, ми не встановлюємо строгих вікових рамок. Кожна жінка має отримати свій шанс.

Листи приходять різні: докладні, з описом чи не всього життя чоловіка і зовсім короткі (якщо тобі цікаво, напиши мені). Звичайно ж, насамперед Вам цікаві великі листи. Але не слід викидати інші, короткі. Не кожна людина може відкрито писати про себе і відверті всім і кожному. Можливо, саме за коротким листом ховається той, на кого Ви чекаєте.

Коли початковий етап залишився позаду, і нарешті вам надходять листи від чоловіків і відповіді на ваші листи, - що робити далі? До чого веде листування? Чоловік вибрав вас із сотень жінок у каталозі або з десятків, що відповіли на його оголошення. Він вас ВЖЕ вибрав, тобто вважає, що, загалом, Ви йому підходите. Чому він на вас одразу не одружується? Тому що він повинен переконатися у правильності свого вибору, і найголовніше, у тому, що він підходить Вам. Він зацікавлений знайти життєвого партнера – це має бути жінка розумна, порядна, відповідальна, дбайлива і – що найголовніше! - щиро у ньому зацікавлена. АЛЕ: чоловікові потрібна жива жінка, а не ідеал, не бійтеся здатися недосконалою. Розповідайте про свої промахи та помилки, так само як і про свої удачі. Хоча в західних жінках дратує зайва самостійність, Західний чоловік шукає жінку, таку ж розвинену та цікаву, як і західні леді, з однією лише різницею – щоб така жінка його любила. Якщо ви зможете довести чоловікові, що ви саме така жінка, він зупинить свій вибір на вас.

Саме листування допоможе переконати вашого обранця в тому, що Ви - ТА САМА. Насамперед, відповідайте на листи своєчасно - на початковому етапі у "Вашого" чоловіка кілька жінок, з якими він переписується (так само, як і у вас чоловіків, вірно?), тому Вам постійно потрібно привертати його увагу саме до себе. Ось приблизні теми, про що непогано запитати у перших листах:

- Про Вашу країну: що він знає про Вашу країну, що про це думає, чи має він друзів з Вашої країни, чому він вирішив познайомитися з дівчиною зі східної Європи;
- Про його роботу: де саме він навчався, як довго він навчався, чи відповідає його робота його освіті, чим саме він займається, як багато він працює, наскільки це цікаво для нього, чи подобається йому ця робота, які він бачить перспективи, які має мету, чого він хоче досягти в плані кар'єри.
- Про життєві цілі: які у нього цілі в житті, чого він прагне.
- Про стосунки між чоловіком і жінкою: що він цінує у відносинах, що не сприймає, як бачить ідеальну партнерку, що готовий пробачити, а що не пробачить ніколи, що він бачить у жінці: партнерку у всьому, подругу, коханку, господиню вдома, мати його дітей; Що він чекає від шлюбу, чи він шукає саме дівчину зі східної Європи, чи це вийшло випадково.

Дуже добре, якщо у Вас зав'яжеться дискусія на якусь тему, тоді Ваш чоловік чекатиме листів від Вас із особливим нетерпінням. Може вийти і так, що всі інші листи стануть йому нецікавими – а це Ваша головна ціль! Чоловік повинен постійно відчувати, що він вам цікавий. Чоловіки, які звертаються до шлюбних агентств, зазвичай сором'язливі і не впевнені, що розумна, освічена та приваблива жінка зможе ними зацікавитися. Дайте їм цю впевненість, і ви відразу виділите себе з-поміж інших кандидаток. Попросіть чоловіка розповісти більше про себе, про свою сім'ю, братів, сестер, батьків. На Заході люди дуже цінують сімейні узи. Якщо він має дітей, які живуть з його колишньою дружиною, дізнайтеся, як часто він їх бачить. Попросіть надіслати фото. Дізнайтесь, яку музику любить ваш чоловік.

Запитайте, яку музику він любить. Послухайте пісні його улюблених гуртів та розкажіть у наступному листі про свої почуття, коли ви слухали цю музику вперше. Якщо ви прочитали цікаву книгу або статтю, подивилися фільм, поділіться з чоловіком своїми думками та запитайте його думку. Розкажіть, що Ви думаєте про загальносвітові події - чоловік повинен бачити, що ви цікавитеся речами та подіями навколо вас і маєте свою думку про те, що відбувається. У жодному разі не пишіть: "У мене все по-старому, нічого цікавого". Якщо нічого цікавого немає, зробіть нецікаве!

Не заспокоюйтесь на досягнутому. Час від часу робіть аматорські фотографії себе, бажано в процесі якоїсь діяльності - у спортзалі, на пляжі, на лижній прогулянці, за комп'ютером - намагайтеся потихеньку, крок за кроком, показати чоловікові реальну себе - ви ж не хочете, щоб він зазнав шоку , побачивши вас наживо. Добре, якщо на фото є дата – це приносить почуття реальності. Не давайте чоловікові нудьгувати. Робіть щось нове і несподіване, але не дуже часто. Надішліть листа до того, як отримали відповідь на попереднє, - просто тому, що "скучили". Зробіть серію фотографій свого міста та прикладайте їх до своїх листів із персональними коментарями – це моя школа, де я навчалася, це мій офіс, це мій начальник, це центральна площа нашого міста тощо. Необхідно ненав'язливо – дуже ненав'язливо – підштовхувати чоловіка до кожного наступного кроку. Ви ж не збираєтеся листуватися все життя? Ваші стосунки мають динамічно розвиватися. У той же час, ні в якому разі не повинно створитися враження, що ви занадто поспішайте.

Якщо ж у процесі листування Ви зрозуміли, що чоловік вам не підходить, скажіть йому про це в м'якій формі: "Дорогий Джоне, мені не дуже легко вам про це писати. Я переписувалася ще з кількома чоловіками. Зараз я зробила свій вибір. Це було добре - переписуватись з вами. Ми можемо продовжити переписуватись, якщо хочете. Ваш друг - Ірина". Або щось таке. Припиняйте стосунки відразу, якщо зрозуміли, що цей чоловік вам не підходить. Це не гра, це живі люди, з їхніми прихильностями та почуттями.

У процесі знайомства через Інтернет важливе значення мають телефонні розмови. Якщо після кількох листів ви відчуваєте, що чоловік вам сподобався, повідомте йому свій телефон та найбільш зручний для дзвінка час. Якщо Ваш рівень англійської мови не дозволяє Вам спілкуватися з чоловіком по телефону самостійно, порадьте йому організувати дзвінок через сайт, або намагайтеся влаштувати переговори через друзів, які могли б допомогти з перекладом. Заздалегідь домовтеся про час і дату дзвінка, без телефонних розмов ваші стосунки мають відтінок нереальності.

Рано чи пізно, одного дня вам треба буде зустрітися зі своїм обранцем. Якщо Ви зустрічаєтеся з Вашим обранцем після досить тривалого листування, Ваші шанси на успіх набагато більші, ніж якби Ви познайомилися на socials (зустрічах, які влаштовують закордонні агенції).

нагору

© Ханума, 2001-2024. Всі права захищені.